O nás
| autor: CZECH 4 SPORT

Spustili jsme nový web Ondřeje Čelůstky

ondrejcelustka-cz.png foto: Archiv Ondřeje Čelůstky
Dnes jsme spustili nové oficiální internetové stránky Ondřeje Čelůstky. Obránce Norimberku na nich bude pravidelně komunikovat se svými fanoušky, informovat je o dění v týmu druhé bundesligy a přinášet další zajímavosti. Navštívit je můžete na www.ondrejcelustka.cz.

Pokud se vám stránky líbí a chtěli byste taky takové, rádi vaše přání splníme. Připravíme pro vás několik grafických návrhů a následně se postaráme i o realizaci. Vše na profesionální úrovni, ale samozřejmě s osobním přístupem. V případě zájmu nabízíme i pravidelné aktualizace obsahů a řadu dalších služeb.

Těšíme se na vás. Tým CZECH4SPORT
https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/ondra_o-nas.png
Mgr. Ondřej Zlámal

Vystudoval obor angličtina-čeština na FFUK. Po studiu pracoval jako učitel angličtiny, překladatel a sportovní reportér. V období 2003-2011 působil ve Slavii, v posledních čtyřech letech jako její mluvčí. V současnosti je fotbalovým reportérem a korespondentem pro zahraniční agenturu. Fotbal sleduje odmalička, jeho nejstarší vzpomínkou je zápas Slavia –LIAZ Jablonec, který skončil vítězstvím domácích 7:1.

zlamal@czech4sport.cz

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/rosta_o-nas.png
Rostislav Bakula

Studoval pedagogickou fakultu na JU ČB, obor čeština-výtvarná výchova. V roce 2006 se začal věnovat grafickému designu, který ho vždy zajímal. Začínal v grafickém studiu tiskárny Protisk, od roku 2008 pak působí jako grafik na volné noze – především v Praze. Podílel se na zakázkách pro firmy jako Telefónica O2, Česká pojišťovna, Adidas, Greenpeace, Oriflame, automobilky Audi a Volkswagen atd. Později se začal věnovat také webové grafice.

bakula@czech4sport.cz