O nás

Kdo stojí za Czech 4 sport?

Fotbal nás baví. Odmalička ho sledujeme, bavíme se o něm, hrajeme ho. Baví nás také pozitivně o něm psát. Server CZECH 4 SPORT vznikl jako spontánní nápad při společné práci na přípravě knih a webových stránek pro sportovce. Právě ti mohou našich služeb využít, aby zlepšili své sportovní PR.

Od srpna 2018 je naším přispěvatelem také Miroslav Kindel. Vystudoval střední školu pro neslyšící v Praze, obor hotelnictví a turismus. Od srpna 2014 pracuje v chráněné dílně jako operátor výroby a ve spolupráci s Deníkem Sport vytvořil v září 2016 nový pořad z fotbalového prostředí, který se jmenuje Odezřeno. Je mu 23 let, jeho zálibou je nejen sport, ale i čtení knížek, cestování, pokec s přáteli.

Krátké představení stálých redaktorů najdete níže.

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/ondra_o-nas.png
Mgr. Ondřej Zlámal

Vystudoval obor angličtina-čeština na FFUK. Po studiu pracoval jako učitel angličtiny, překladatel a sportovní reportér. V období 2003-2011 působil ve Slavii, v posledních čtyřech letech jako její mluvčí. V současnosti je fotbalovým reportérem a korespondentem pro zahraniční agenturu. Fotbal sleduje odmalička, jeho nejstarší vzpomínkou je zápas Slavia –LIAZ Jablonec, který skončil vítězstvím domácích 7:1.

zlamal@czech4sport.cz

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/rosta_o-nas.png
Rostislav Bakula

Studoval pedagogickou fakultu na JU ČB, obor čeština-výtvarná výchova. V roce 2006 se začal věnovat grafickému designu, který ho vždy zajímal. Začínal v grafickém studiu tiskárny Protisk, od roku 2008 pak působí jako grafik na volné noze – především v Praze. Podílel se na zakázkách pro firmy jako Telefónica O2, Česká pojišťovna, Adidas, Greenpeace, Oriflame, automobilky Audi a Volkswagen atd. Později se začal věnovat také webové grafice.

bakula@czech4sport.cz