O nás
| autor: Ondřej Zlámal

Nominace na fotbalistku roku: Stašková, Svitková, Votíková

votikova.jpg foto: Pavel Jiřík

V neděli v rámci večera Puma Fotbalista roku bude vyhlášena také anketa Fotbalistka roku. Vítězkou se stane jedna z trojice fotbalistek: Andrea Stašková, Kateřina Svitková, Barbora Votíková.

Andrea Stašková má za sebou velice úspěšnou sezonu v Juventusu, která po působení v Lize mistryň, skončila vítězství v italském poháru. Kateřina Svitková byla jednou z opor West Hamu, se kterým se podle neoficiálních zpráv rozloučila. Brankářka Barbora Votíková si vybojovala v Paris St. Germain místo jedničky, dostala se s ním až do semifinále Ligy mistryň, kde její tým podlehl Lyonu. V odvetném zápase si ale zranila kolenní vazy a čeká ji operace.

V dalším pořadí v anketě skončila na 4. místě Klára Cahynová, 5. Kamila Dubcová, 6. Lucie Martínková, 7. Tereza Szewieczková, 8. Petra Bertholdová, 9. Tereza Krejčiříková, 10. Simona Necidová a 11. Eva Bartoňová.

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/ondra_o-nas.png
Mgr. Ondřej Zlámal

Vystudoval obor angličtina-čeština na FFUK. Po studiu pracoval jako učitel angličtiny, překladatel a sportovní reportér. V období 2003-2011 působil ve Slavii, v posledních čtyřech letech jako její mluvčí. V současnosti je fotbalovým reportérem a korespondentem pro zahraniční agenturu. Fotbal sleduje odmalička, jeho nejstarší vzpomínkou je zápas Slavia –LIAZ Jablonec, který skončil vítězstvím domácích 7:1.

zlamal@czech4sport.cz

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/rosta_o-nas.png
Rostislav Bakula

Studoval pedagogickou fakultu na JU ČB, obor čeština-výtvarná výchova. V roce 2006 se začal věnovat grafickému designu, který ho vždy zajímal. Začínal v grafickém studiu tiskárny Protisk, od roku 2008 pak působí jako grafik na volné noze – především v Praze. Podílel se na zakázkách pro firmy jako Telefónica O2, Česká pojišťovna, Adidas, Greenpeace, Oriflame, automobilky Audi a Volkswagen atd. Později se začal věnovat také webové grafice.

bakula@czech4sport.cz