O nás
| autor: Martin Michalec

Fotbalistky Lyonu prohrály poprvé po 4 letech

EnWrVroXYAQaPB3.jpg foto: Twitter PSG Féminines

PSG se v pátek podařilo gólem Marie-Antoinette Katoto pokořit Olympique Lyon, fotbalistky Paříže tak potvrdily výtečnou formu, kterou už od začátku soutěže mají. Kromě remízy s Bordeaux ve druhém kole ve všech utkáních bodovaly naplno a pokaždé, když nebudeme počítat včerejší výhru, vstřelily minimálně 3 góly – před týdnem na půdě Issy zvítězily dokonce 14:0. Mohou se tak po devíti zápasech chlubit dechberoucím skórem 37:1.

Lyon, který, nejen v této sezóně ale v celých 80 zápasech francouzské ligy, tedy necelé 4 roky, nezakusil pachuť prohry se po vzájemném zápase propadl na druhé místo právě za PSG.

Střelkyně jediného gólů v utkání Marie-Antoinette Katoto se však, stejně jako její soupeřka Eugenie Le Sommer, zranila a hrozí, že obě francouzské reprezentantky nebudou moci hrát v klíčovém utkání kvalifikace na Euro 2022 proti Rakousku.

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/ondra_o-nas.png
Mgr. Ondřej Zlámal

Vystudoval obor angličtina-čeština na FFUK. Po studiu pracoval jako učitel angličtiny, překladatel a sportovní reportér. V období 2003-2011 působil ve Slavii, v posledních čtyřech letech jako její mluvčí. V současnosti je fotbalovým reportérem a korespondentem pro zahraniční agenturu. Fotbal sleduje odmalička, jeho nejstarší vzpomínkou je zápas Slavia –LIAZ Jablonec, který skončil vítězstvím domácích 7:1.

zlamal@czech4sport.cz

https://www.czech4sport.cz/uploads//images/profile_photo/rosta_o-nas.png
Rostislav Bakula

Studoval pedagogickou fakultu na JU ČB, obor čeština-výtvarná výchova. V roce 2006 se začal věnovat grafickému designu, který ho vždy zajímal. Začínal v grafickém studiu tiskárny Protisk, od roku 2008 pak působí jako grafik na volné noze – především v Praze. Podílel se na zakázkách pro firmy jako Telefónica O2, Česká pojišťovna, Adidas, Greenpeace, Oriflame, automobilky Audi a Volkswagen atd. Později se začal věnovat také webové grafice.

bakula@czech4sport.cz