Blogy

Na tribuny!

Rostislav Bakula | 28.07.2015
tribuny.jpg foto: Ondřej Zlámal

Okurková sezóna nám o víkendu konečně skončila a naplno se rozjíždí další ročník naší nejvyšší fotbalové soutěže. Leckterý fanoušek je (minimálně myšlenkami) na dovolené, ale podle mě je právě v úvodu sezóny ta nejlepší doba k tomu, aby příznivci zavítali do ochozů v co nejhojnějším počtu.

Možná si na to spolu se mnou vzpomenete, až budeme na stadionech klepat zimu někdy v říjnu nebo listopadu (nedej bůh už ke konci září), ale tak se prostě v našich zeměpisných podmínkách věci mají. Fotbalové léto je krátké. Letos je ale naštěstí i hodně povedené a my (fanoušci) bychom si toho měli užít plnými doušky.

Zajít si na zápas svého oblíbeného klubu pěkně pod slunečními paprsky, koupit si k tomu pivo i klobásu a neklapat se přitom zimou - tenhle luxus během sezóny nenastává často. Možná že mám jenom smůlu na termíny, ale z posledních let si pamatuji, že takovéhle podmínky jsou skutečně výjimkou.

Čímž netvrdím, že na fotbal se má chodit pouze za ideálních podmínek - to vůbec ne. Jenom bych rád popřál všem fanouškům, aby si vrchovatou měrou vychutnali těch pár kol, kdy máme počasí na svojí straně.