Aktuality
| autor: Ondřej Zlámal

Trenér Antwerp si pochvaloval plzeňské pivo

P1860806.JPG foto: Ondřej Zlámal

Rumunský trenér László Bölöni měl v Plzni na tiskovce dobrou náladu. Bývalý trenér rumunské reprezentace, Monaka, Lens, PAOK a dalších týmů, odmítl, že by nachystal na odvetu nějakou defenzivní taktiku.

„Nebudeme určitě chtít jenom bránit, budeme hrát svoji hru od začátku do konce. Určitě nepřipravíme nějakou defenzívní taktiku. Bude to napínavý zápas, oba týmy chtějí postoupit, hrají podobným stylem, útočí. Můžeme čekat hodně zajímavou podívanou,“ řekl na úvod své tiskové konference.

Taktiku měl zřejmě na papírku před sebou, a tak se ho jeden z novinářů zeptal, co na něm je. „To byste mi musel dát spoustu peněz, abych vám to dal!“ usmál se.

V podobném duchu odpověděl i na dotaz, zda ochutná plzeňské pivo. „Plzeňské pivo? Mám dnu, tak ho moc nemohu, u whisky je to lepší. Ale vzpomínám si, že v době komunismu bylo plzeňské pivo velká vzácnost, když jsme se k němu dostali, bylo mnohem lepší než to, které jsme měli k dispozici.“

Z vážnějších odpovědí se dá ještě podotknout, že svůj tým po prohře v Charleroi nechal hlavně odpočinout a že v něm panuje klid před bouří.

Dočkáme se dalších historek i po čtvrtečním zápase?